Site Logo
Dönem Teknik sorumlu Süre Görev bitişi Memleket
2014/15 Orhan ŞERİT [devam etmekte] Kocaeli
2013/14 Orhan ŞERİT (23 maç) Kocaeli
Yılmaz ÖZLEM (10 maç) 26-11-2013 Bulgaristan
Besim DURMUŞ (4 maç) 16-09-2013 Samsun
2012/13 Fethi ÇOKKESER tam sezon 31-05-2013 Kahramanmaraş
2011/12 Bayram TOYSAL (2. devre) 28-08-2012 Hatay
Orhan ŞERİT (1. devre) 03-01-2012 Kocaeli
2010/11 Alaaddin DEMİRÖZÜ (25 maç) 31-05-2011 Konya
Hüseyin YENİKAN (9 maç) 01-11-2010 Balıkesir
2009/10 Fuat AKYÜZ (12 maç) 23-03-2010 Ankara
Rahim ZAFER (11 maç) 06-11-2009 Sakarya
2008/09 Faik DEMİR (23 maç) 31-05-2009 Gaziantep
Recep AYDEMİR (13 maç) 24-11-2008 Adana
2007/08 Mehmet ŞAHAN (14 maç) 17-06-2008 Gaziantep
Turhan SOFUOĞLU (4 maç) 25-01-2008 Sakarya
Şenol FİDAN (8 maç) 16-11-2007 İstanbul
Gheorghe MULTESCU (5 maç) 26-09-2007 Romanya
2006/07 Abdülkerim DURMAZ (tam sezon) 31-05-2007 İstanbul
2005/06 Coşkun DEMİRBAKAN (10 maç) 31-05-2006 Eskişehir
Mehmet Erdal ALPARSLAN (27 maç) 21-03-2006 Tokat
2004/05 Mehmet Erdal ALPARSLAN (2. devre) 31-05-2005 Tokat
İhsan İDİKUT (10 maç) 21-12-2004 Yozgat
Haluk SEÇKİN (4 maç) 21-09-2004 Şanlıurfa
2003/04 Hasan Erkin ŞİMŞİR (2. devre) 31-05-2004 Ordu
Atilla İbrahim YÜCE (7 maç) 10-10-2003 Ankara
2002/03 Bülent TOPUZOĞLU (tam sezon) 31-05-2003 Diyarbakır
2001/02 Mehmet ŞAHAN (20 maç) 31-05-2002 Gaziantep
Tevfik BİRKAN (12 maç) 13-12-2001 Kahramanmaraş
Feridun Cüneyt MEMİŞOĞLU (26 maç) 31-05-2001 Giresun
2000/01 Mesut ÇANAK (tam sezon) 19-10-2000 Kahramanmaraş
1999/2000 Mesut ÇANAK (18 maç) 31-05-2000 Kahramanmaraş
Tayfun ÖZÜSAKIZ (7 maç) 01-02-2000 İzmir
Fatih URAZ (4 maç) 14-10-1999 Adana
1998/99 Mehmet ŞAHAN (tam sezon) 31-05-1999 Gaziantep
1997/98 Battal TOKTAY (7 maç) 31-05-1998 İstanbul
Hamdi DERELİ (9 maç) 26-03-1998 Kahramanmaraş
Enver ÜREKLİ (12 maç) 10-11-1997 Ankara
1996/97 Aydın TOHUMCU (24 maç) 31-05-1997 Bilecik
Ejder ORAK (10 maç) 07-11-1996 Kahramanmaraş
1995/96 Ejder ORAK (13 maç) 31-05-1996 Kahramanmaraş
İhsan İDİKUT (9 maç) 16-01-1996 Yozgat
İsa ERTÜRK (10 maç) 18-10-1995 Ankara
1994/95 Aydın TOHUMCU (27 maç) 31-05-1995 Bilecik
Halil GÜNGÖRDÜ (4 maç) 07-09-1994
1993/94 Feridun Cüneyt MEMİŞOĞLU (2. devre) 31-05-1994 Giresun
Ejder ORAK (1. devre) 01-01-1994 Kahramanmaraş
1992/93 Turan AĞALDAY (19 maç) 31-05-1993 Malatya
Erdoğan GÜRHAN (11 maç) 03-11-1992 Kayseri
1991/92 Halis REÇBER (27 maç) 31-05-1992 Adana
Selahattin DİYADİNv (5 maç) 01-10-1991 Trabzon
1990/91 Mahmut ALPASLAN (tam sezon) 15-06-1991 Tekirdağ
1989/90 Mahmut ALPASLAN (tam sezon) 31-05-1990 Tekirdağ
1988/89 Necdet ORAN (9 maç) 12-04-1989 Sakarya
Adnan DİNÇER (1. devre) 14-01-1989 İstanbul
1987/88 Enver ÜREKLİ (tam sezon) 31-05-1988 Ankara
1986/87 Yücel İLDİZ (tam sezon) 31-05-1987 Adana
1985/86 Abdullah TURGUT (tam sezon) 31-05-1986 Ankara
1984/85 Mehmet BABALIK (tam sezon) 31-05-1985 Rize
1983/84 Mehmet BABALIK (2. devre) 31-05-1984 Rize
Sabri DOĞRUGİDEN (1. devre) 01-03-1984
1982/83 Ejder ORAK (tam sezon) 31-05-1983 Kahramanmaraş
1981/82 Cihat AYKAN (tam sezon) 31-05-1982 Adana