Site Logo

GÜNDEŞLİ’DEN TATLI DOPİNGİ!

Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği üyesi Uğur Gündeşli deplasman öncesi yapılan son antrenmana katılarak Kahramanmaraşspor’a tatlı dopinginde bulundu.

Kahramanmaraşspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftardan takıma tatlı dopingi yapıldı. Antrenman sonrası Karhamanmaraşspor kulüp binasında yapılan kısa süreli programdan futbolcular ve teknik heyet oldukça memnun oldular.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta ligde kalma mücadelesi veren Kahramanmaraşspor, kendi evinde konuk ettiği Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor’u 2-1 mağlup ederek düşme potasından bir nebze olsun uzaklaştı. Bu galibiyetle ligde 15. sıraya yükselen Kahramanmaraşspor’a tam destek devam ediyor. Taraftarlar tarafından hafta içinde yapılan yemek dopinginden sonra yine hafta içi taraftarlardan tatlı dopingi geldi. Kahramanmaraşspor’u iyi gün kötü gün demeden her an her saniye gerek kendi sahasında gerekse de deplasmanda hakkıyla destekleyen Kahramanmaraşspor taraftarı, antrenmanlarda takımı yalnız bırakmıyor. Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftarları Derneği üyesi Uğur Gündeşli deplasman öncesi yapılan son antrenmana katılarak Kahramanmaraşspor’a tatlı dopinginde bulundu. Yoğun yağmur altında geçen antrenman sonunda kulüp binasında yapılan programla futbolculara ve teknik heyete tatlı ikramında bulunuldu. Futbolcuların bir hayli neşeli ve morallerinin yerinde olduğu gözlendi.

‘HER ZAMAN TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ’

Yapılan program sonunda kısa bir konuşma yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Spor Taraftar Derneği üyesi Uğur Gündeşli, biz her zaman bu takımın yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü: “ Biz taraftarlar olarak her maçta tribünde yerimizi alarak doksan dakika boyunca takımımızı destekliyoruz.  Her zaman olduğu gibi dün takımımızın yanındaydık, bugünde yanındayız yarında yanında olmaya devam edeceğiz inşallah. Tabi takımı yalnızca sahada maçlarda desteklemek yetmiyor. Biz zaman zaman antrenmanlara da gelerek küçük sürprizlerle takımımıza moral aşılamaya çalışıyoruz. Bugün bu etkinliklerden birini gerçekleştirdik ve takımımıza antrenman sonra tatlı ikramında bulunduk. Tabi öncesinde antrenmanı izledik ve sporcularımızın morallerinin bir hayli yerinde olduğunu gördük ve bizi ziyadesiyle mutlu etti. Antrenman sonrası da burada buluşarak birlikte tatlı yedik. Onların morallerine moral kattık. İnşallah Pazar günü oynayacakları zorlu Düzyurtspor maçından puan ya da puanlarla dönmelerini bekliyoruz. Dediğim gibi biz taraftarlar olarak her zaman takımımızın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz.”

“BU TAKIM BİZE ŞAMPİYONLUĞU ARMAGAN EDECEK”

Takımın Ligde kalması konusunda hiçbir şüphesi olmadığını kayıt eden Gündeşli, “Bizler Tribünlerde futbolcularımıza elimizden gelen desteği veriyoruz. Futbolcularda sağ olsun sahada görevlerini yapmaya çalışıyor. Biz taraftar olarak Kahramanmaraşspor’un başarılı ve istikrarlı olması için üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Bu takım ligde kalarak bize şampiyonluğu armağan edecektir. Bunu Düzyurt maçı ile kanıtlayacağı düşüncesindeyim. Biz takımımızı çok seviyoruz. Renklerine gönül verdiğimiz bu takımın başarısından en büyük mutluluğu da yine bizler duyarız” ifadelerini kullandı.

 

 ‘BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN TARAFTARIMIZA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Yapılan sürprizden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, bizim taraftarımızın bize olan inancını bu şekilde yanımızda olarak göstermeleri bizi ziyadesi ile mutlu etti dedi. Zor günlerinde her zaman yanlarında olan taraftara bir kez daha teşekkür etti. Ceyhan, biz Kahramanmaraşspor’u devraldığımız günden beri çetin bir mücadele içerisindeyiz. Bu mücadelede bizim her an her saniye yanımızda olan taraftarlarımıza, bize gönül vermiş insanlara ben burada bir kez daha teşekkür ediyorum. Sezonun bitmesi çok az bir süre kaldı ve takımımız düşmemek için elinden geleni yapıyor. Bu zorlu süreçte taraftarımızı maçlarda ve antrenmanlarda her an her saniye yanımızda görmekten bizler çok mutlu oluyoruz. Biz tüm galibiyetlerimizi taraftarımızla kutladık. Bugünde burada yine bir taraftar kardeşimizin sürprizi ile karşı karşıya kaldık ve bu durumdan çok memnun olduk. Ben Kahramanmaraşspor camiası adına Uğur kardeşime çok teşekkür ediyorum. Onlar bize inandılar bizde inandık inat ettik düşmeyeceğiz” ifadelerini kullandı. Bu ikramdan dolayı memnuniyetini dile getiren Kahramanmaraşspor Teknik Patronu Alaaddin Demirözü, Takımın her zaman yanında ve gerçek sahibi taraftarlar olduğuna dikkat çekerek tatlı ikramından dolayı taraftarlara teşekkür etti.