Site Logo

KMS'DE FETHİYE MAÇI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Teknik direktör Şerit: "Fethiyespor maçında taraftarlarımıza galibiyet yaşatmak istiyoruz"

PTT 1. Lig'de mücadele eden Kahramanmaraşspor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Fethiyespor maçı hazırlıklarına başladı.

 

Hanefi Mahçiçek Stadı'nda teknik direktör Orhan Şerit yönetiminde düz koşuyla başlayan antrenman, ısınma hareketlerinin ardından yapılan çift kale maçla son buldu.

Şerit, geçen hafta deplasmanda oynadıkları TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında alınan 1 puanın oyuncularının moralini yükselttiğini belirtti.

Her geçen gün iyi bir takım olma yolunda hızla ilerlediklerini belirten Şerit, şunları kaydetti:  

"Deplasmanda oynadığımız TKİ Tavşanlı Linyitspor maçında çok iyi mücadele ettik. Rakibimize fazla pozisyon vermedik. Bunun yanında girdiğimiz pozisyonlar var. Ancak galip gelemedik. Aldığımız 1 puan sevindirici, gönlümüz 3 puandan yanaydı ama ona muvaffak olamadık. Özellikle bu mücadelemizi devam ettirdiğimiz zaman önümüzdeki maçlarda galip gelme hasretimizi sonlandırırız."

Hafta sonu oynayacakları Fethiyespor maçına ilişkin bilgi veren Şerit, parolanın mutlak galibiyet olduğunu belirterek, "Fethiyespor maçında taraftarlarımıza galibiyet yaşatmak istiyoruz. Rakibimiz için de çok önemli bir maç. Zevkli ve güzel bir maç olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu. -