Site Logo

KMS'DEN BELEDİYE BAŞKANI POYRAZ'A FORMA!

2. Lig Kırmızı Grubun lideri Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor'un futbolcuları Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'a imzaladıkları Kahramanamraşspor formasını hediye ettiler.

Spor Toto 2. Lig Kırmız Grupta 46 puanla Grup Lideri olan Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor’un Teknik Direktör Fethi Çokkeser ve Yöneticilerle birlikte Belediye Başkanı Mustafa Poyraz'ı makamında ziyaret eden Kahramanmaraşsporlu futbolcular üzerini imzaladıkları ve arkasında  '46 Mustafa Poyraz'  yazılı Kahramanmaraşspor formasını hediye ettiler.

Sohbet ortamında geçen ziyarette futbolcular bu hafta sonu oynayacakları Nazilli maçının galibiyetini Başkan Poyraz'a armağan edeceklerini ifade ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ise futbolun tanıtımında çok önemli bir araç olduğuna işaret ederek: "Kahramanmaraşspor bizim şehrimizin takımı ve sizlerde bizlerin çocuklarısınız. Sizin başarınız bizim başarımız, başarısızlığını da bizim başarısızlığımızdır. Yardımlarımız dün olduğu gibi bugün de devam edecektir. Kahramanmaraşspor'umuzu Bank Asya liginde görmek istiyoruz ve görmektende onur duyarız. Bu konuda üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz" diye konuştu.

Haber: İlker YİYEN