Site Logo

FIndIk: TaraftarlarImIzI yanImIzda görmek İstİyoruz...

Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Kahramanmaraşspor’da genel kaptan başkanı Fikret Fındık Taraftarı stadyuma davet etti.

Şehrimizin tek profesyonel takımı Kahramanmaraşspor’un genel kaptanı ve futbol şube sorumlusu Fikret Fındık gazeteci İlker Yiyen’e yaptığı açıklamada Cumartesi günü saat 13.30 da Grup’ta 4. sırada yer alan Orhangazispor ile kendi sahamızda karşılaşacağız. Bu karşılaşma bizim için çok önem arz ediyor. Takım olarak sahadan galip olarak ayrılacağımıza inanıyorum. Ancak, ilk günden beri bizi yalnız bırakmayan taraftarın Cumartesi günü de yanımızda olması, performansımızı olumlu yönde etkileyecek. Bu nedenle tüm kırmızı-beyazlı taraftarı stada bekliyoruz. Takımımız içerde ve dışarıda elinden geleni sahaya çıkarak sergilemeye çalışıyor. Ancak kendi sahamızda oynadığımız maçlarda taraftarın büyük desteğine ihtiyacımız var. Bunun için tüm Kahramanmaraş halkını takımını sahada desteklemesi için stada davet ediyoruz. Onların itici gücüyle futbol takımımız birçok başarıya imza atacaktır, bundan eminiz. Kahramanmaraşspor taraftarının bu noktada biraz daha özverili davranması gerektiğine inanıyorum. Çünkü Kahramanmaraş’tan çok daha küçük nüfuslu ilçe takımlarının taraftarlarının bile maçlara çok fazla ilgi gösterdiğini görüyoruz. Bunun için Kahramanmaraş halkının da Kahramanmaraşspor’a gerektiği önemi verdiğini ancak bunu destek noktasında çok fazla gösteremediğini üzülerek belirtmek istiyorum. Taraftarımızı Cumartesi günü oynayacağımız Orhangazispor karşılaşmasına ve daha sonrada ileriki haftalarda oynayacağımız maçlarda takımlarına destek olmaları için 12 Şubat Stadımıza davet ediyoruz. Bu maçlar şampiyonluk maçı kadar önemli." Cumartesi günü oynanılacak karşılaşma da taraftarımızın bizi yalnız bırakmayacağını eski ambiyansın yeniden yaşanması gerektiğini stadyumda bayram havası yaşamak istediklerini ifade etti.      

Geçen hafta deplasmandan 3 puan almayı başardıklarını ilerleyen haftalarda da bunun devamının geleceğini ifade eden genel kaptan Fındık; "Orhangazispor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldık. Deplasmandaki karşılaşmada birçok pozisyona imza attık. Direkten dönen 2 net pozisyonumuz oldu. Genç ve yetenekli futbolcularımız deplasmanda iyi bir başarı sarf etti. Deplasmandan 1 puan ile ayrıldık. Deplasmanda aldığımız tecrübe ile Rakiplerimizi iyi tanıyoruz. Onları cumartesi günü burada ağırlayıp onları puansız göndermeyi hedefliyoruz. Teknik direktörümüz Alaadin Demirözü ve futbolcularımıza güvenimiz tamdır. Bu karşılaşmada anlımızın akı ile çıkacağız. Beykoz deplasmanında aldığımız 3 puan futbolcuların moralini düzeltti. Alınan 3 puan futbolcularımızda öz güvenlerini yeniden kazandırdı. Orhangazispor karşısında 3 puanı alıp yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu karşılaşmada taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz" dedi